Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SLSP - Blokovanie platieb na internete

Dobrý deň, chcel by som sa vás spýtať, či sa oplatí byť u SLSP, alebo prejsť na inú banku?

Občas na internete platím cez kriptomeny (väčšinou BTC), a cca 4 dni dozadu som sa dozvedel od podpory (kriptomat.io), že mi moja banka zablokovala platbu. Vôbec nechápem prečo, banka mi nenapísala vôbec nič prečo mi to zablokovali atď... A už ma tím celkom vytáčajú. Môže to byť tím, že mám jednu pôžičku? A majú oni vôbec oprávnenie takto len tak blokovať platby na internete bez jediného oznamu? e-mail im písať nebudem, lebo kým oni odpíšu, to trvá aj mesiac. Do pobočky čas ísť tento týždeň nemám, keďže chodím do práce. Máte s tím niekto skúsenosti? Prípadne akú používate banku vy, a ste s ňou spokojný?

Tak som práve došiel z pobočky, a tam o ničom nevedia. Pozreli si môj účet, a žiadne blokácie alebo nejaké problémy nenašli. Povedali mi len, že tá blokácia môže byť zo strany kriptomat.io. Čiže zo strany banky problém nie je. Čo je ale divné je to, že keď som písal na podporu kriptomat.io, tak mi napísali, že platbu zablokovala banka. Takže jedna strana mi klame.

Špatně.
Měl jsi tam přijít s konkrétní transakcí, datum, čas, příp. číslo transakce a požádat o vysvětlení, proč byla tato transakce zablokována.
Nepíšeš v jaké fázi byla transakce zablokována. Jestli při ověřování platební karty na platební bráně nebo jestli jsi potvrdil transakci a ta byla na krypto.io označena jako blokovaná...

Kromě transakcia zlyhala to psalo určitě i něco jiného.
Transakce selže, když ji odmítne banka nebo když ji odmítne obchod. V obvyklém případě to odmítne banka zaplatit, protože obchodník nemá důvod transakci odmítnout.
Banka každopádně má záznam o transakci, i odmítnuté, takže pokud banka říká, že tam žádné transakce nejsou, tak lže.

Kašlem už na celú banku. Aj tak ju budem budúci týždeň meniť. Aj keby som tam šiel, a "ťahal ich za ručičku" (t.j presne povedal, čo od nich chcem (stránka, čas atď...)) tak by som sa aj tak nič nedozvedel.

Chcel by som sa vás ešte spýtať, poznáte nejaké stránky podobné kriptomat-u? Skrátka stránky, kde sa dajú kúpiť kryptomeny. Viem, že Opera má Crypto Wallet, ale viac mi vyhovuje skôr nejaká PC verzia, než mobilná. Viem... teraz si možno niektorý z vás povedia "To je také ťažké do google napísal napr. online crypto wallet?" áno, máte pravdu, pre mňa to je ťažké, lebo neviem či je chyba vo mne (že neviem hľadať na googli), alebo mám retardovaný google. Lebo keď tam napíšem napr. "online crypto wallet", tak mi to vyhľadá LEN Slovenské stránky, a aj to väčšina z nich je len napr. "Ako kúpiť kryptomeny" alebo "Obchodujte s bla bla" atď.... skrátka google mi nevyhľadá nikdy to, čo presne hľadám a môžem to tam napísať hocijako. Takže vás chcem poprosiť, či nepoznáte niekto nejakú stránku na kúpu kryptomien.