Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ali otevřený spor

Dotaz.
Otevřel jsem spor, požádal o vracení peněz.
Napsal jsem jím, že jsem již 2X žádal prodávajícího o prodloužení ochranné lhuty, ale prodejce nekomunikuje.

V založkach otevřene spory mi to zmizlo
U zboži mám napsane.
Dispute Finished
Your refund progress

a prodejce napsal toto.

Dear friends, please open the dispute. The platform will make a fair decision. After the dispute is established, the order amount will be returned.

To mám jako znovu otevřit spor?

Ali ma idiotsky support v style Googlu, co je skoda, pretoze kedysi sa dalo s nimi pekne komunikovat.
Pockaj par dni, ak je refung v progresse je mozne, ze ti za par dni pridu peniaze.
Takisto sa mozes skusit pobavit s tym ich robotom a zadat, ze dispute nebolo refundovane.
Az ked vetko zlyha by som otvaral dalsi dispute.

Me se zatim penize vratily vzdycky, kdyz rekli, ze je vrati. (Jen jak pisu dole, byly ve vypisu v dobe platby, tedy treba dva mesice pred dispute a abych je uvidel, musel jsem v tom vypisu zalistovat do te doby, ale to je problem banky, nikoli Ali)

Z tech stovek veci, co jsem tam koupil holt nejake nedosly a par jich bylo bud poskozenych, nebo zoufale neodpovidalo popisu, nebo nefungovaly. Ale support mi vzdycky prisel, ze vyrazne strani zakaznikum a bere prodejce na hul. Takze mi staci, ze kdyz reklamuju, tak dostanu penize zpatky a ponekud primitivni UI mi nevadi.