Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psychické potíže

Ahoj Doufám že to píšu do správně kategorie chtěl bych se s vámi poradit je mi blbý jít za lékařem Připadám si blbě jde o to že jsem se před měsícem já zašel s přítelkyní a Nesu to velmi špatně psychické potíže s nezlepšují se tak jdu poradu jsem nevím si rady Třeba to bude někdo s podobnými zkušenostmi Děkuji mockrát

Na náruč jiné nemám ani pomyšlení je to už skoro měsíc a nezbývá to na intenzitě nemůžu spát v práci klesá produktivita
Už jsem unavený z myšlení na ní ....
Není to mě první děvče vždy jsem se trápil ale ne tolik

To se budu snažit jelikož jsem přišel do prázdného bytu jen s ponozkama a teplakama tak je to jen místnost a nic tam špatný je že jsem tam s ní nějakou dobu bydlel takže myšlenky tam jsou zabavil bych se moc rád ale po chvilce to vzdám není chuť do ničeho

Věnuj se něčemu užitečnému, například se nauč česky, interpunkční znaménka apod. Nevěřím, že jsi takhle debilně psal ve škole. Blbě si připadáš zcela oprávněně. Možná ti to, co píši, přijde příliš drsné, ale správné ovládání jazyka ti zvedne sebevědomí a lépe se vyrovnáš i se svými emocemi.

Ma cenu reagovat? Myslím si že se to netažu o výuku jazyka pokud tam není dotaz na výuku to znamená že se na to neptal tudíž mě to nezajímá takže úplně zbytečný komentář jsem rad že se asi doma nudíš a chodíš se povyšovat nad ostatními můj dotaz znél jinak ale díky za zbytečný koment :)
K tomu pravopisu Píšu to na mobilu a určitě nechci u mobilu sedět věčnost jenom abych opravoval nějakou chybějící interpunkci protože jsou tu lidi který chtějí pomoct a řeší jenom dotaz ne blbiny okolo

Jedno kalné ráno,
které zaspat měl jsem spíš,
ležel v schránce dopis, jenž tvou vůni měl.

A v tom listě bylo psáno,
že mě navždy opouštíš.
A já zemřít a skončit s vším v tu chvíli chtěl.

Šel kolem chlapec s bílou hůlkou,
schod za schůdkem stoupal výš.
A můj vlastní kříž menší byl, než se zdál.

Každá trampota má svou mez.
Kdeže nářky mé jsou dnes?
Vždycky důvod mám žít dál.