Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povánoční "detox" :D

Zdravím vespolek. Máte nějaké zaručené tipy, jak se dát po svátkách trochu dokupy? Nějak se to při všech těch návštěvách letos nepodařilo ukočírovat a cejtím se pod psa, žaludek stále na vodě, nafouklé břicho a cvičit tě'd kvůli zranění nemůžu, tak bych ráda tělu zase nějak co nejrychleji ulevila. Prosím, jen přírodní věci, ne žádné zázračné preparáty a chemické koktejly. Včera jsem k narozeninám příznačně dostala Green Detox od Naturalis, což vypadá super, jen žaludek to zatím jaksi neudrží. Díky!

Přemýšlet hlavou už před vánoci - je to přírodní,není to nijak zázračné ani chemické a nic to nestojí.
Já si prostě místo obvyklé porce obvyklého jídla dal asi tak stejně velkou porci bramborového salátu a řízku, jedno cukrátko navrch a skleničku piva a žaludek v pohodě, cítím se dobře a břicho nafouklé nemám.
Jak prosté a jednoduché, drahý Watsone :-D

Aktuálně může pomoci- libovolný bylinkový čaj na trávení. V každé lékárně mají. Mám svou oblíb. značku, ale mám vypozorované, že na každého zabírá něco jiného. I se to s časem mění...

Až se to srovná, tak doporučuji mrknout na nějakou specifc. dietu. Opět na každého něco jiného...Já doporučuji cukrfree dietu. Ta je fakt dobrá. I ten vánoční salát má ekvivalent bez brambor.