Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomůže někdo naučit se ( procvičit ) Německý jazyk?

Ahoj. Pracuji půl roku v DE. Jsou tam i vhledem k situaci mnoho národností. Rád bych našel člověka, který pomůže naučit, či procvičit jazyk. Moje představa je 1x za týden hovor a učení se základních věcí při práci. Možná procvičování, nejsem úplně začátečník, ale raději se dám do skupiny A1. Odměna se domluví soukromě dle domluvy.

To fakt neznáš?::)

V Brně na Zelňáku pije chlápek vodu z kašny. Přijde k němu Brňák a povídá:
„Téé, kéémo, nechlemtéé tu vasrovku z tej atajnkaserny. Blejó do teho zkalené machři a chčijó do teho morgoši!"
Chlápek se otočí: „Hele pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy."
„Jo, povídal jsem, voda je dobrá, ale studená, tak pijte pomalu, ať se nenachladíte."

nebo tenhle, ten je taky dobrej:

Baví se dva Pražáci: „Tak jsem ti byl v Brně, a jel jsem tou jejich šalinou.”
„No, a jaký to bylo?”
„No hele, je to jako naše tramvaj, akorát to jezdí po vesnici...!”