Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pití syrových vajec

Zdravim všechny je mi 15 let a vážim 65kg, chodim cvičit už půl roku a svaly na rukou se docela dobře zlepšili ( vyrýsovali) ale potřeboval bych poradit jestli je dobré pít před tréninkem syrový vejce. Prosim poraďte.

Salmonela může být u čerstvého vejce jenom na skořápce. U starších vajec může "prolézt" i do bílku. Jestli máš teda česrtvá (což se u vajec ze supermarketu blbě poznává), mělo by stačit je hodit do vařící vody na pár vteřin, čímž zrušíš salmonelu na skořápce, ale vajíčko zůstane syrové.

Přijde mi to teda jako totální hovadina dělat, ale salmonelu bys z toho mít neměl, pokud máš teda dobrý zdroj vajec.

Poradim celkem jednoduse, v dnesni dobe piti syrovejch vajicka neni uplne nejlepsi napad.
Navic, co se tyce casopisu orientovanych na Fitness a vyzivu, tak piti vajicek ti na svalove hmote neprida, dokonce to ma vic zaporu nez kladu.
Mnohem lepsi je dat si vlocky + mleko, pripadne treba tvaroh nebo nejaky kus masa.

PS: Nehlede na to, ze piti tech syrovejch vajicek je pekne nechutne...