Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hmota

je možné tloustnout po rýži když jí snim denně cca 1kg + maso + zelenina (samozřejmě rozděleno do 6 porcí ?:D samozřejmě posiluju cca 1 hodinu denne

Aha to je docela ptákovina když sníš např 2000kaloriií denně pouze z masa ryby kuře atd (samozřejmě ne vepřové) a když sežereš 2000 kalorií v jen díky nutelle třeba...
na kalorie si hrajou jen ženský, protože je nezajímá že zhubnou svaly nebo špeky hlavně že mají na váze o 5 kg mín.