Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fitness postava

Dobrý den,
mám takový dotaz ohledně stravy či posilování.

Je mi 19, měřím 175 cm, vážím cca 66 kg.
Nemůžu prostě přijít na to, jak přibrat, aniž bych začal být (si připadat) tlustý. Nejsem hubený, ani tlustý. Mám atletickou postavu, akorát s větším pupkem. (Běhám, posiluji - týdně jednou)

Uvítám jakékoli rady ohledně jídla, či posilování. Děkuji :)

Běhání je k prdu. Dělej ve dnech volna či pokud zbyde síla po tréninku - kardio formou HIIC, udělej si jídelníček tak, aby měl vyváženej poměr bílkovin, sacharidů a tuků a zvyš intenzitu cvičení - zejména pak silové alespoň 3x týdně.

A vynechat alkohol, teda hlavně pivo! Díky němu jsem měl stejnej problém co ty...