Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvičení bříšního svalstva

Zdravím,
Cvičím už 4 měsíce cviky na břicho, ovšem doposud se mi objevily jenom 2 řady břišáků, ale ta 3 ještě vůbec. Nevím, čím to může být... Pokud máte nějaké rady uvítám je, děkuji ;)

Dovni

Treti rada brisaku se objevi nekde kolem 8 % telesneho tuku, takze strava, strava a zase strava, cvicenim nic nenadelas, ona tam urcite ta 3. rada je, jako u kazdyho, ale nejde videt kvuli tuku, ikdyz pokud uz mas horni 2, nebude to dlouho trvat.
Takze pritvrdit na strave, ubrat sacharidy a hlavne tuky max do 25g / den .

Tyhle pseudo-radoby pravdive kalkulačky jsou uplne nahovno. Sam jsem si to tam zadal a vychazi mi ze jsem obezni a mam 28 kg tuku, coz je absurdni, nejen ze se tak necitim, ale hlavne tak nevypadam :-)
Pukud mereni neprovede lekar specialista, je vysledna hodnota NULOVA !

Takze ti jen zopakuji : Strava . Pokud nejsou videt brisaky = mas moc podkozniho tuku TECKA .