Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak shodit tuk?

Ahoj. Chci se jen ujistit, jestli jsem to dobře slyšel. Pokud chcu shodit tuk kolem břicha, tak bych měl zapojovat třeba spíše nohy apod. (nějaké velké svalstvo, ať to bere tuky). A když chcu nabrat svaly, tak posilovat břišní svaly? Je to tak? :)

Promiň, ale tady to nejde udělat jen tím, že se zaměříš jen na určitou část těla.

Můj příklad:

1. přestal jsem jíst pečivo
2. málokdy si dám vepřové
3. pravidelná strava minimálně 3x denně
4. vynechání sladkostí
5. začal jsem 3x týdně chodit do fitka - ze začátku jsem si platil trenéra
6. jednou týdně chodím na squash
7. jakmile sem dosahl 105kg, začal jsem běhat

Toto mi trvalo od srpna 2015 a rozdíl je k nepoznání. Nikdy nezapojuj jen určitou část těla, akorát se zničíš. Jak tu už psali, zační od jídelníčku.