Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cvičení

Potřebovala bych poradit. Přednedávnem jsme si s mamkou pořídily běhací pás a chceme společně zhubnout. Radi by jsme začaly běhat kardio. Jen nevíme jak dlouho a při jaké rychlosti. Poraďte prosím. Děkuji :)

Podla toho kolko kalorii ste zjedli cez den. Ten pas to snad vie aj ratat tam ze kolko spalujes. Inac bezne sa robi tak polhodina apod. (na zaciatku a na konci par minut lahsiu zataz)
Pripomienka: cola a podobne (vsetky) sladke zbrndy maju v sebe na liter tusim pol kila cukru ci kolko. Ak oblubujete taketo veci tak uz len pitim cistej vody namiesto tych veci si zlepsite bilanciu kalorii. Samozrejme aj ine veci aj tie ktore su povazovane za zdrave (ovocie, orechy, dzusy (!), apod) su z pohladu kalorii vydatne, treba ich samozrejme jest su zdrave, ale ide o mnozstvo, u vsetkeho. Trvalo treba jest normalne mnozstvo, t.j. menej, t.j. napr. ne pol litra dzusu, ne pol litra mlieka, atd. ale pol litra vody a deci dzusu.