Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalený růst svalů

Zdravím,

Je mi 17 let, měřím 188cm, vážím 59kg a i když mám poměrně velkou sílu, tak na to prostě nevypadám. Do posilky chodím už čtvrt roku a pořád na mě to není vidět, tak nevím čím to může být jestli mám tak zrychlený metabolismus, že si můj organismus bere zásoby ze svalů, fakt nevím.

Poradíte někdo prosím jak bych s tím mohl něco udělat, aby se dal růst svalů zrychlit? Když se podívám do zrcadla vypadám jak tyčka s tím že mi nechci to říct trochu vyčnívají žebra a to jím normálně.
Díky za radu.

Třeba budeš šlachovitý typ.

Byl u nás jeden pán, vypadal jako reklama na bídu. Přes záda si dal trubku, na ní na každé straně viseli 2 chlapi a on s nima chodil po dílně.
Jednou si na něj nějaký týpek vyskakoval a on ho vzal dvěma prstama za zápěstí a chlapec brečel bolestí dokud nepřijeli poliši.