Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s erekcí

Ahoj,

nikdy jsem neměl problém s erekci, ale od té doby co mám přítelkyni (první), tak mám plnou erekci když se nevidíme a myslím na ní, mám erekci i když vedle ní jen ležím, ale jakmile chceme jít na to a začnu se jí věnovat, erekce začne opadat a mám problém jí navodit. Resp. nejlépe jí udržím v klasické poloze, ale jakmile třeba chceme vyměnit polohu, tak okamžitě opadne a už jí pak pořádně nenavodím (asi i z nervů).

Nevíte čím to může být? Jestli to je zdravotní problém (je mi 32), nebo spíš psychika, případně co s tím dělat (kromě doktora), případně jestli pomůže nějaká strava/doplňky/vitamíny?

Nebo mohlo by to být způsobeno tím, že dlouhodobě méně spím ( v průměru 6 hodin), případně že teď rekonstruujeme byt a můžu být z toho trochu vyšťavený? Strašně mě to štve, někdy už mám raději i šprcku hned u ruky, protože se bojím se pro ní někam otočit, aby neklesl...

Díky za rady...

loading...

Stresem to určitě může být a asi i je. Jestliže máš první přítelkyni tak je to naprosto pochopitelné. Snaž se prostě různými způsoby uklidnit. Moje doporučení je třeba, aby jste vyzkoušeli nějaké polohy, při kterých si nevidíte do obličeje. Je to trochu méně osobní a to by mohlo pomoci si postupně zvyknout, aby jsi ve stresu nebyl. Pokud nic nebude pomáhat, tak určitě navštiv nějakého odborníka.

Ovšem spánek na to zajisté může mít velmi výrazný vliv. Rozhodně začni spát déle, klidně i v průběhu dne třeba po obědě, pokud v noci opravdu nemáš čas. Není to věc jen starších lidí. Spánek přes den je naprosto přirozený a dnešní přístup k spousty lidí k němu je naprosto zcestný. Pokud by tě zajímalo více o spánku, nebo by jsi to chtěl od odborníka a ne od nějakého Franty z internetu, tak velmi doporučuju knihu Proč Spíme (Why We Sleep) od Mathew Walkera.

fungovaly někdy někomu takové ty podpůrné přípravky na erekci? je mi jasné, že většina lidí automaticky řekne ne, ale zajímá mě jestli s tím má fakt někdo zkušenost. Přeci jen jsou v tom většinou bylinky, které mají nějaké konkrétní účinky a mohli by pomoci ne? Aspoň na zlepšení krevního oběhu apod. je mi jasné, že to nevyléčí erektilní dysfunkci, ale nějak by to pomoci mohlo

Záleží jak komu. Mému kamaráda to povzbudilo k... Taky ženská musí za něco stát..... Já zkoušel přípravek predatorus, kde je tribulus, maca a šafran (spíš pro zajímavost). Účinek to tedy rozhodně mělo, těžce to lze vysvětlovat, ale pociťoval jsem že to bylo pevnější. Takže ty bylinky něco umí.

s partnerkou jsme jednou zkusili něco co se jmenovalo erofertil
koupila to se srandy a já si řekl že proč ne
funguje to tak že to člověku zvedne tlak (taky původně to byli prášky na nízký tlak) ale že by to zvedlo libydo nebo fanfulína... to se mi nezdálo... jen mi jela pumpa na 160 % což se při sexu asi hodí

nesleduješ třeba často porno když si sám?
tohle je prý symptom závislosti na pornu a nebo nadměrné masturbace... člověk má jednoduše řečeno odpálené dopaminové receptory a je pak těžší vzrušit se konveční metodou...
píšeš že je první? v takovém případě to stres vysvětluje a možná na místě navštívit psychologa