Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedokážu si najít přítelkyni.

Ahoj, je mi 17 let, sem klasickej teenager, 185cm, 80kg, hnědovlasej, myslim že nejsem uplně nejhezčí ale zase nejsem uplnej shrek, prostě normální kluk. Nejsem z chudý ani z bohatý rodiny, prostě průměr, nevypadám uplně jako tele, snažim se udržovat nějakej účes, takže žádnej květák, mám určitej styl oblíkání, takže nenosím kanady, mančestráky, bla bla prostě nevypadám jako žalud ale taky to s módou nijak nepřehánim, mám dobré přátele se kterými v jednom kuse něco podnikáme, posiluju takže nejsem žádnej vyhublej nýmand kterej by svojí slečnu třeba ani neunesl.. Abych to tak shrnul sme uplně typickej 17 letej kluk, kuřák (bohužel), kvuli cvičení moc nepiju, dřív sem lil třeba každej víkend, takže to není tak že bych si řešil jenom to svoje, jídlo cvičení spánek a furt dokola.

Ale můj problém je, že prostě nemám ani tušení jak navázat vztah, kontakt s nějakou holkou, nevim jak se s ní mám začít bavit, o čem mluvit aby to nebylo trapný, aby bylo o čem mluvit a nebylo to trapný ticho, nevim kde bych měl slečnu najít, zkoušel sem hodně věcí, akce (kluby), kamarádovo taneční, posilovnu, dá se říct že tak všude kde jdu se tak rozhlížím, ale i dkyby se mi nějaká líbila, tak nevím jak jí mám oslovit abych nebyl za blba... Měl sem dva vážný vztahy, mám tu špatnou vlastnost že jakmile se zamiluju tak se z toho strašně špatně dostávám, a strašně dlouho. Z mého minulého vztahu sem se dostával rok a půl, než sem bývalou prostě vypudil z hlavy, a to jsem se s ní rozešel já, protože sem prostě musel. A nedávno jsem jí potkal s novým přítelem, vypadal sice jak uplnej vokurek, ale i tak je s ním šťastná, a přeju jí to. A v tom jsem si uvědomil jak mi ten pocit někoho mít chybí, jak mi tenkrát vlastně bylo s ní dobře. Můj problém že oba tyhle vážný vztahy který sem měl, nastartovali holky první... Vždycky to prostě přišlo samo.. Ale já nechci čekat až to zas přijde samo, chci si někoho najít, sdílet s ní věci, pocity, né jenom mrdat od nevidim do nevidim.. Jde mi i o ten vztah, o to někoho mít za kým můžu jít kdykoliv, svěřit se jí s čímkoliv.. Ale prostě neumím to. Proto vás chci hrozně poprosit, nemáte někdo nějakou radu pro šulina, jako sem já ? Moc děkuju za každou reakci...

loading...

z toho vyjadřování

žádnej květák ... nevypadám jako žalud ... vyhublej nýmand

nemůžu
zkus začít tady
taky se pokus přestat kouřit
najít přítelkyni v 17ti s cigaretou hádám není nejlehčí
mohl bys zkusit i seznamky však od toho snad jsou
-rada od výhublého nýmanda

Já ti nevím, ale zrovna lidé.cz mi přišlo pěkně na..... Nebo spíš lidi, co to přitahovalo. Je to plné pubescentek se selfíčky v koupelně (samozřejmě s duckface) a mamin s třemi haranty a pěti exekucemi.
Spíš vyrazit do terénu, ven, mezi lidi. Škola - jakou navštěvuješ? Jestli se učíš klempířem, tak tam asi výběr není, no.

Hm, tak tam asi moc holek není... Tak pak mezi lidma, taky si ujasni, jakou chceš holku. Jestli nějaké tele, co se fotí v koupelně u zrcadla a je děsně kůůůl, nebo třeba nějakou obrýlenou intelektuálku. Podle toho pak zvolíš prostředí k seznamování.
Já volím obrýlené intelektuálky, ale 17 mi bylo před dvaceti lety :-)

Tak především by to chtělo zapracovat na češtině.
Co se týká kouření, za své prachy si kazíš své zdraví, zamysli se nad tím. Ale myslím, že v navázání vztahu by ti to až tak moc bránit nemuselo, když potkávám mladé slečny, dost jich má v hubě čvaňháka a myslí si, jak to vypadá elegantně.
Nezmiňuješ se, co děláš (studuješ, učíš se?) - EDIT - jo, už vidím, učíš se automechanikem, IMHO perspektivní obor, snaž se vyučit dobrým automechanikem, v životě se ti to bude hodit - a jaké máš aktivity ve volném čase. A jak to máš v rodině.
V 17 letech dva vážné vztahy? Asi tak moc vážné nebyly.
V 17 letech se chodí do tanečních. Chodíš nebo chodil jsi? A když ne, tak proč ne? Tam bys IMHO měl šanci se s nějakou seznámit.

Pokud si vybavuji, co já jsem dělal v 17, měl jsem podobné problémy v navazování známostí. Tak jsem čas co bych jinak musel věnovat slečně využil jinak, IMHO lépe. Nepíšu jak, jen bych se vytahoval (ale párkrát jsem se v téhle poradně o tom zmiňoval, je mi trapné se furt opakovat). vztah jsem pak navázal o hodně let později. A mezi námi - vůbec, ale VŮBEC jsem nic nezmeškal.
:-):beer:

Psal jsem, že chodím pravidelně do posilovny, dodržuju stravu a všechno okolo toho. v zimě mě hodně baví jezdit na snowboardu nebo na brusle třeba, a v létě vyrážíme s kamarádama na kolo, pod stan, na koupáky, k rybníkům, různý cyklistycký trasy po hospodách :D prostě vymejšlíme pořád něco.... a to pořád stříádám s tou posilovnou. Já vím že nic nezmeškám, že to bude všechno pořád stejný, ale nechci čekat třeba do 19cti nebo třeba i dýl než se zase něco najde samo.. Každopádně díky za radu :)

A co když budeš čekat do devatenácti nebo i déle? Zboří se svět?
Napadlo mne, jestli na holky nepůsobíš dojmem zoufalce co se snaží nějakou klofnout za každou cenu a pak si ji za každou cenu udržet a tím je odrazuješ.
Vzpomínám si, kdysi jsem se v lázních setkal s týpkem (ne, nebyl jsem to já) co se moc snažil nějakou lázeňačku dostat do postele. Ženské si to mezi sebou řekly a měly z něj akorát srandu.

a v létě vyrážíme s kamarádama na kolo, pod stan, na koupáky, k rybníkům, různý cyklistycký trasy po hospodách :D prostě vymejšlíme pořád něco.... a to pořád stříádám s tou posilovnou.

No pokud potkáš takovou,která to bude chápat nebo bude cestovat s vámi,tak je to v pořádku.Ale jiné to třeba začne vadit,že nejsi pořád s ní a pak budeš řešit,co kvůli ní omezit.Nechvátej a užij si mládí a toho,co Tě baví( i když sex Tě asi taky baví :-)).Ona se časem nějaká vhodná určitě objeví.

Ty se prostě snažíš něco ulovit za každou cenu. Prostě buď v klidu, to časem přijde, nějaká se najde, ani nebudeš vědět jak.

o čem mluvit aby to nebylo trapný, aby bylo o čem mluvit a nebylo to trapný ticho,

Tohle neřeš - pokud tě ta holka bude taky chtít, tak nějakou společnou řeč najdete. Pokud tě opustí jen kvůli tomu, že je cokoliv s tebou trapný, tak s takovou nemá cenu ztrácet ani minutu života.
Asi se budu taky opakovat, ale největší problém je ve tvé hlavě - bojíš se především sám sebe. Že se ztrapníš? No a co, vždyť jde o hovno. Opět předešlá poučka - pokud holka bude mít zájem, trapas jí vadit nebude, naopak tě z něj vyvede.
A ještě jedna věc - holky řeší stejný problémy, jako ty. HOLKY TO CHTĚJ TAKY!

Ty se prostě snažíš něco ulovit za každou cenu. Prostě buď v klidu, to časem přijde, nějaká se najde, ani nebudeš vědět jak.

Přesně.
V sedmnácti jsem si taky v tomhle vůbec nevěřil. Ale ani jsem na to moc neměl čas, dělal jsem vrcholově sport, to mi zabralo většinu volného času.

Já to právě do dnes neřešil, a už je to rok a půl co sem nikoho neměl... právě že oba mý vztahy sem měl jenom díky těm holkám dá se říct, uplnou náhodou přišli samy... ale už nechci čekat až zase "náhodou něco přijde" to bych si mohl počkat taky kurva dlouho.. Děkuju moc za rady, vezmu si z toho nějaký ponaučení :)

Ked si s nejakou partiou vela ludi a bavite sa tak snad tam su aj holky, sused ma sestru a ta ma kamaratky, sa s nikym nerozpravas? A normalne sa bav s ludmi ze kto co jak sa ma a normalne sa bavit (bez neustaleho myslenia na to ze daco chces) a ne ist za tym jak naprogramovany robot.

Vždycky to prostě přišlo samo.. Ale já nechci čekat až to zas přijde samo

Tak píšeš, že to sám neumíš, tak co ti asi zbývá..
Vždyť je to tak vlastně nejlepší, nechat to osudu. Proč tlačit na pilu. A je přece jedno, kdo začne. Naštěstí je dost holek, které se nenechávají pouze dobývat, ale jdou naproti..

Hele s tímhle těžce nesouhlasím, jak jsem psal měl jsem dva vztahy, a obě dvě to byli naprostě perfektní holky. Hodný, pěkný, neměli v hlavě nasráno. Ani za jeden vztah se nestydím nebo nelituju toho. Takže tohle mi přijde jako blbost, že když holka udělá první krok že za nic nestojí..

S první už si opravdu nepamatuju, jak to dopadlo, ani kdo to skončil, ale s bývalou to bylo proto, že přišla domů ze školy, dejme tomu že v 5, někdy dřív někdy později, šla se na 2 hodiny učit (bylo to tak pravidelně), a potom, když nešla ještě cvičit gymnastiku, tak šla rovnou spát protože byla uplně unavená.. takže ven přes týden nechodila takřka vůbec, jedinej čas kdy jsem s ní mohl být bylo možná tak v neděli, v sobotu měla většínou turnaje, nebo když sem jí še doprovodit ze školy domů občas... Začali jsme ten vztah na začátku léta, a mě bohužel nedošlo že přes školu by to mohlo bejt až takhle těžký.. vydržel sem tenhle školní režim asi 5 týdnů a pak jsem to prostě ukončil, nemělo to absolutně žádnou cenu ten vztah.

No vidíš, já jako vytížený člověk hledám vytíženou holku, která by nebyla odhodlaná skočit z okna, protože už jsme se tři dny neviděli. Moje vztahy končí naopak na tom, že jdu do školy, večer ze školy, často řeším ještě něco kolem a ona se chce vídat tři hodiny denně, na to prostě nemám čas.

Tak on vlastne partnera viditelne ani nechce, chce jen poslusnou blbku, co mu semtam roztahne nohy, jinak ji nechce venovat cas, protoze resi "neco kolem" :-D Jasny, jeho vec a jeho priority, ale ze se zenske nechce byt kdesi az za "necim kolem" a delat jen matraci, to je asi pochopitelne :) U kamaradek realne, u partnera asi mene. Vsechno holt mit nemuzeme :)

Nechápu :-D. Za prvé by mě zajímalo co furt všichni máte s tou posilovnou? Velcí borci, ale s ženskou se bojí mluvit, tam chodíte okukovat chlapy? Nebo co si tím dokazujete? Balíte pak ženský na svaly? :-D. Né promiň, posilovna je v pohodě jen mě dojímá, že hromada těch namakaných chlapů z posilky pak před holkou ani nežbleptne a když už, tak totální kravinu.

Nikdy jsem s tímhle problém neměl, s holkama jsem vždycky kecal a asi proto jsem vždy nějakou tu kočenu nebo dobrou kamarádku měl. Je to jednoduchý, povídej si s nima a nestyď se a pak... Holky milujou tancování ;-), když chodíš často do těch klubů, tak skoč na parket a holky přijdou :-). Pokud nebudeš vypadat úplně blbě, tak každý víkend nějakou budeš mít a když natrefíš dobře, tak s tebou třeba i nějakou dobu zůstane. Takhle vzpomínám právě na tenhle tvůj věk, teď nejsem o moc starší, ale našel jsem si holčinu se kterou jsem už pět let a je to super. Žádný strachy, přijde to, jen se prostě nesmíš bát :-).

A nepromarni všechen čas v posilovně a s kámošema, chce to se trošku vybít a né si furt říkat, že to někdy třeba přijde. Ženský to chtěj furt, možná ještě víc než my chlapy. Věř mi pokud jsi normální, tak pak přijde problém spíš s tím, že je budeš muset odhánět :-).

Hele já to vůbec neberu tak jakože sem velká hora, a to ze mě dělá tvrdýho chlapa kterej se ničeho nbojí. Já prostě dělám to co mě baví, až budu mít slečnu tak jí chci umět ochránit, a to bych jako hubenej ektomorf kterej by tu holku ani nezvedl fakt nezvládl. Jak řikám, prostě dělám to co mě baví, a chci nějak vypadat :) Toť vše.

Jinak díky moc za rady, vezmu si z toho ponaučení :)

Hele máš to dobré, važ si toho. V 17 dělat prakticky jen to, co tě baví. Mít takoví starosti a řešit tyto věci, co já bych za to dal. V 17 jsem šel bydlet sám, rodina mě v tom nechala, naštěstí jsem měl nějaké peníze z brigád. Musel jsem ke střední chodit do dalších prací, dělal jsem kde se dalo. No a v 19 udělal maturitu. Nebyl čas na nic jiného než práci, abych měl kde bydlet. Pak jsem šel na VŠ dálkově, ale kvůli jedinému předmětu mne po 3 letech vyrazili. Momentálně je mi 23, nežiju abych pracoval, pracuju abych žil a popravdě na holky jsem za tu dobu téměř nepomyslel. Jediná známost byla na základní škole. Pak jsem se minulé léto nechal ukecat a šel jsem na ples. Tam za mnou přišla slečna a už to bylo. Od minulého týdne spolu bydlíme. Ona stále studuje a já musím pracovat abych nám vůbec udržel byt. Není se mnou kvůli penězům ani kvůli mé postavě, vlastně nevím, co se ji na mě líbí :D. Práce mě nebaví, ale každej den mám proč to dělat, protože to je můj život. Nepíšu to tu abyste mě litovali nebo tak, spíš je krásné, jak má každý jiné priority či jiné možnosti, ale jedno nás nakonec všechny spojí, ty holky :).