Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Angličtina

Dobrý den Vám přeji,

Potřeboval bych něco profesionálně přeložit. Ten překladač Google je fakt nepřesný. Kdo tady umí opravdu Anglicky?

Co je prosím napsáno v téhle větě?

The boy had allegedly unplugged a computer mouse and started swinging it around, poking one student and pinching another.

Mockrát děkuji
Jana

Ta veta nema celkom logiku, pretoze sa v nej pise, ze vytiahol mys, zacal sa s nou zahanat (tipujem, ze ju musel drzat za kabel), pricom stuchol a postipal dalsich 2 studentov.
Ak tocis mysou okolo seba ako lasom alebo sa sa pokusas nou trafif niekoho ineho tak mi pride divne dat do jednej vety, ze zarovne niekoho pritom stuchnes a postipes.
Preto preklad chlapec vytiahol mys z pc, zacal sas nou zahanat, pricom jedneho ziaka stuchol a druheho postipal nedava velmi zmysel (asi tazko robil tie cinnosti subezne).
Ja osobne by som to rozdelil urcite do 2 viet nech to dava vacsi zmysel., pretoze najprv chytil tu mys a zacal ich s nou tasat vsetkych a az ked uz s tym prestal mohol niekoho stuchnut a postipat. Predstava ako sa zahanam mysou a zaroven niekohpo stipem a stucham mi pride ujeta.

Klidne to mohl delat tak nejak na stridacku - ona i v te anglictine je to uz dost novinarka zkratka sama o sobe.
Nehlede k tomu, ze pokud se spravne strefi (nahoda je blbec), tak muze trefit kraj prstu o neco opreny, takze zpusobi stipanec - kdekdo uz se ai prastil kladivem, ci necim podobnym tak, ze si udelal "stenici" - kdyz ti pak sefredaktor rekne, ze musis clanek zkratit, aby se tam veslo dost reklamy, tak se asi nebudes hadat, ale proste to seskrtas na dany pocet znaku a jdes psat dalsi slataninu - pardon senzaci - abys dodrzel denni penzum.