Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik mě bude stát jídlo při cvičení?

Zdravím,

chystám se začít cvičit protože jsem strašně hubený (ektomorf). Budu si nejspíš platit osobního trenéra, protože o cvičení a správném jídlu nemám páru. Zajímá mě ale na kolik mě tak přibližně to jídlo finančně vyjde, protože už ten osobní trenér nebude nic levného.

Děkuji za odpovědi.

Bud budes trpezlivy a potom mozes jest v podstate normalne alebo si to urychlis doplnkami a teoreticky si rozdrbes zaludok.
A ak budes velmi trpezlvy tak sa dockas, ja som byvaly ektomorf s vahou 67kg a dnes mam 85. Len skoda, ze pas sa mi zvacsil zo 63 na 95cm;o).
Hlavne sa nenechaj odradit, ja som pomerne rychlo nabral pri cviceni cca 3kg cistych svalov a potom uz ani strng hoci som robil okrem doplnkov vsetko, cize denne 250g tvarohu, 4-8ks vajec + 1 maso denne, do toho soja alebo psenicne klicky. Po treningu som asi 1h denne spaval, jedol som 6x denne a skusal som aj mensie davaky cvicenia (2+2).
Napriek tomu sa telo zaseklo a nie a nie ist s vahou hore. Trvalo to par mesiaco a potom to sice povolilo, ale ja som zacal cvicenie postupne flakat, takze tazko povedat akm by som sa bol dostal.
Ak si kupis nejaky *mass, kde mas v prasku koncetrovany hlavne cukor mozes mat problem s metabolizmom, pretoze je to taky urychlovac priberania.
To o co s pivom a nespravnou zivotospravou dosiahnes za 10 rokov spravi prasok za par tyzdnov/mesiacov.
Otazka je teda, ci chces dosiahnut zvacsenie postavy vsade bez extra vyrysovania, co ti prasok velmi pravdepodobne zabezpeci alebo si pockas a svaly naberies postupne s tym, ze budes hned od zaciatku vyrysovany s jasnymi konturami svalov.

Je pravda že cestou zdravé stravy s vyváženým poměrem B S T je to daleko lepší. Spousta lidí do sebe sype kde co, ale neuvědomuje si, že by to mohli mít to samé, ale z kvalitní stravy. Imho, protein jako suplement špatnej není, je to v podstatě čistá syrovátková bílkovina..

Třeba, ale neber to doslova, tenhle jídelníček je dost fádní + žrát denně na noc tvaroh, to taky není ideál. Koukni se třeba do skupiny fitness motivation na Facebooku, tam je celkem srozumitelně napsáno co a jak, plus dotazy a odpovědi členů a zkušených borců ;-)

/u těch vajíček, vykašli se na oddělování bílků-žloutků, je to naprostá blbost :-)