Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Angličtina

Dobrý den Vám přeji,

Potřeboval bych něco profesionálně přeložit. Ten překladač Google je fakt nepřesný. Kdo tady umí opravdu Anglicky?

Co je prosím napsáno v téhle větě?

The boy had allegedly unplugged a computer mouse and started swinging it around, poking one student and pinching another.

Mockrát děkuji
Jana

to dítě prostě jančí, točí myší jako lasem , navíc pošťuchuje spolužáky a štípe je a tímhle se baví. Pokud má dvě ruce, žádný problém. Z věty neplyne, že by to měl dělat bez přerušení úplně všechno najednou. taky pokud věta říká "jednoho dloubne, druhého štípne", tak se tím nemyslí, že se takto dotkl jenom dvou lidí, ale že to dělá tak nějak na střídačku. jako "tady štípne, tamhle dloubne" Teda nenapadlo by mě, že někdo bude takhle moc řešit nějaký problematický dítě

Ta veta nema celkom logiku, pretoze sa v nej pise, ze vytiahol mys, zacal sa s nou zahanat (tipujem, ze ju musel drzat za kabel), pricom stuchol a postipal dalsich 2 studentov.
Ak tocis mysou okolo seba ako lasom alebo sa sa pokusas nou trafif niekoho ineho tak mi pride divne dat do jednej vety, ze zarovne niekoho pritom stuchnes a postipes.
Preto preklad chlapec vytiahol mys z pc, zacal sas nou zahanat, pricom jedneho ziaka stuchol a druheho postipal nedava velmi zmysel (asi tazko robil tie cinnosti subezne).
Ja osobne by som to rozdelil urcite do 2 viet nech to dava vacsi zmysel., pretoze najprv chytil tu mys a zacal ich s nou tasat vsetkych a az ked uz s tym prestal mohol niekoho stuchnut a postipat. Predstava ako sa zahanam mysou a zaroven niekohpo stipem a stucham mi pride ujeta.

Klidne to mohl delat tak nejak na stridacku - ona i v te anglictine je to uz dost novinarka zkratka sama o sobe.
Nehlede k tomu, ze pokud se spravne strefi (nahoda je blbec), tak muze trefit kraj prstu o neco opreny, takze zpusobi stipanec - kdekdo uz se ai prastil kladivem, ci necim podobnym tak, ze si udelal "stenici" - kdyz ti pak sefredaktor rekne, ze musis clanek zkratit, aby se tam veslo dost reklamy, tak se asi nebudes hadat, ale proste to seskrtas na dany pocet znaku a jdes psat dalsi slataninu - pardon senzaci - abys dodrzel denni penzum.