Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trénink

Co si myslíte o tomhle tréninku co jsem dnes jel :
3 Shyby
6 Kliků
9 Dřepů
Každou minutu po dobu 50 minut

Celkem to dalo
150 shybů
300 kliků
600 Dřepů

Docela dobrý kardio. :)
Mim cílem neni extrémní nárust svalů, ale spalování tuku, jelikož sem Endomorf tak svaly mi rostou aj po aerobiku, ale tuky se docela drží a to mam striktní jídelníček :/
mam 80kg 178cm

Naprosta blbost...takhle tuk nezhubnes nikdy !
Tuky se hubnou striktni stravou a tezkym treninkem v posce...

Pro zajimavost napis tvuj " Striktni jidelnice " zajimaly by me tve hodnoty kJ, Bilkoviny Tuky a sacharidy.../ den

Pokud bude jidelnicek v poradku ( coz pochybuju jinak bys bezproblemu hubnul ) teda pokud neni nejake zdravotni omezeni ... pak doporucuju H I I T kardio...na hubnuti daleko lepsi, nemusis blaznit 50 min, staci 10-15 min pro zacatek a budes totalne vyrizenej a telo si sahne do zasob.